Čo všetko ponúkame?

Naše služby pre vás

S odbornou praxou už viac ako 20 rokov sme schopní riešiť akékoľvek problémy od klasickej montáže čerpadla či čerpacej stanice až po havarijné stavy vykurovacích systémov komplexných budov či dezinfekciu rozvodov akejkoľvek dimenzie.

Montáž a servis
ponorného čerpadla

Vyberieme pre vás správne čerpadlo a spôsob regulácie v závislosti od samotnej studne a využitia. V prípade akýchkoľvek problémov poskytujeme 48hodinový servis so zapožičaním servisného kusu, tak aby ste neostali nikdy bez vody. Napíšte nám pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky.

Dezinfekcia rozvodov
pitnej vody s nezávadným polymérom

Máte pocit že sa vám doma, v kancelárií alebo hoteli zhoršila kvaltita vody? Častým problémom môže byť zvýšená hodnota baktérií či rias v rozvode pitnej vody, ktoré sa vyskytnú pri dlhšej odstávke či priesaku kontaminantov do potrubia. Dezinfikujeme už v priebehu 3 hodín bez použitia toxických látok a rozvod je použiteľný okamžite po vyčistení.

Čistenie podlahového
kúrenia a radiátorov

Vykurovací systém je vytvorený z množstva rôznych materiálov a následkom vysokých teplôt sa z potrubia uvoľňujú nečistoty, ktoré zvyšujú hustotu vody či môžu úplne znemožniť priatok, čo spôsobí studené miesta alebo zvýšené náklady na ohrev vody. Systém vyčistíme, odvzdušníme a zregulujeme tak aby sme optimalizovali chod vykurovacieho systému.

Zvýšenie prietoku a čistenie
potrubí pitnej vody od hrdze a vodného kameňa

Ak pociťujete znížený prietok vody alebo slabý tlak vody môže byť dôvodom zvýšený obsah hrubých nečistôt či vodného kameňa. Nánosy z potrubia odstraňujeme roztokom kyseliny citrónovej alebo kyseliny octovoej tak aby sme nepoškodili batérie, či staršie potrubia.

Prvotriedna kvalita a odbornosť

Čerpacia technika, regulácia
a profesionálna dezinfekcia

Špičkové výrobky z celého sveta

Sme výhradný dovozca a predajce rôznych značiek v oblasti čerpacej techniky, riadiacich jednotik či dezinfekcie pre profesionálne použitie.

Riešime problémy nie symptómy

Nezameriavame sa len na vyriešenie problému, ktorý sa prejaví na povrchu, snažíme sa vždy odhaliť pôvod chyby a riešiť ju pri zdroji príčiny bez možnosti opakovania.

Servis do 48 hodín

Naše produkty si kvalitu skutočne držia a vďaka tomu vieme poskytnúť záručný servis priamo u Vás na mieste. Zaručíme 100% chod systému čo najskôr ako to je možné.