Mikroorganizmy pod mikroskopom

Profesionálna dezinfekcia
PolyHMG

Okamžitá účinnosť bez vedlajších účinkov

Profesionálna dezinfekcia aj na tie najväčšie problémy

Balenia dezinfekčných prostriedkov PolyHMG

PolyHMG je úplne nový typ polymérového čistiaceho a dezinfekčného prostriedku na báze vody so všestranným použitím. Eliminuje všetky druhy baktérií, vírusov a húb (vrátane plesní), pričom po aplikácií zanecháva dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu chrániacu pred ďalším výskytom mikroorganizmov.

NIČÍ PLESNE, BAKTÉRIE A VÍRUSY

Eliminuje vírusy, huby, kvasinky, plesne, riasy a baktérie (MRSA, Salmonella, Legionella pneunophila). Pričom jeho účinnosť na aplikovanom povrchu je od 3dní až po 8 mesiacov v závislosti od kontaminácie.

PODOBNÝ VODE

PolyHMG je skoro bezfarebná látka bez zápachu a má ph okolo 7(neutrálna), vďaka čomu sa vlastnosťami približuje vode. Je nehorľavý, nespôsobuje vode a je dobre riediteľný bez použitia alkoholov.

PolyPIPE
Dezinfekcia rozvodov pitnej vody

PolyPIPE je určený pre dezinfekciu rozvodov vody. PolyPIPE je možné použiť ako náhradu za podobné prípravky ako peroxid vodíka. Narozdiel od ostatných prípravkov je jeho účinnosť okamžitá a po otvorení je možné ho ďalej využívať, nakoľko jeho koncentrácia ostáva nezmenená viac ako 5 rokov. Spĺňa všetky normy a certifikácie pričom eliminuje kontaminanty a vytvára ochrannú vrstvu pred šírením baktérií a pred vznikom korózie na potrubí.

NEOBSAHUJE JEDY ČI ALERGÉNY

Neobsahuje žiadne druhy fenolov, alkoholov, aldehydov, kyselín alebo esterov. Sú úplne neškodé po rozriedení pri kontakte s kožou, oblečením a dokonca aj ak sa látka dostane do očí.

NEŠKODNÝ PRE VEĽKÉ ORGANIZMY

PolyPIPE nepoškozuje bunky väčších organismov (ľudské a zvieracie bunky) kvôli ich odlišnej molekulárnej štruktúre, biochemickým vlastnostiam, odlišnosti cytoplazmy a bunečného jadra.

CHRÁNI PRED HRDZOU

Vytvára na ošetrenom povrchu jemný film, ktorý chráni materiál pred koróziou. Jeho výhodou je jednoduchá aplikácia bez potreby špeciálnych technológií a dlhodobá účinnosť.

PolyAIR
Dezinfekcia klimatizácií a vzduchotechniky

PolyAIR je určený na aplikáciu "fogovaním", resp. rozprašovaním do ťažko dostupných miest rozvodov vzduchotechniky.

PolyWELL
Dezinfekcia studní a nádrží

Šoková dezinfekcia studní, vrtov, vodných a retenčných nádrží. Je bez zápachu a šetrná k materiálom. Pravidelná dezinfekcie dlhodobo zvyšuje kvalitu vody.

Prečo a ako používať naše produkty?

Profesionálna dezinfekcia
PolyHMG

Momentálne nemáme pre túto kategóriu produktov žiadne články.