Čo všetko ponúkame?

Naše produkty a značky

Sme výhradný dovozca a distribútor pre rôzne značky v oblasti čerpacej techniky, riadiacich jednotiek a dezinefkcie. Snažíme sa priniesť na trh vysokú kvalitu od overených výrobcov, ktorí sú na trhu už desiatky rokov a ich kvalita výnimočná.

Ponorné čerpadlá
VODOLEY

Ponúkame široký sortiment ponorných čerpadiel na domáce využitie s výtlakom vodného stĺpca od 12 metrov až po maximálnych 150 metrov, ktoré si poradia až s 200 gramami pevných čiastočiek na meter kubický. Všetky čerpadlá sú pred expedovaním testované.

Riadiace jednotky
WATERTECH

Spoľahlivosť produktov od výrobcu Watertech a Trevitech potvrdzuje viac ako 20 rokov skúseností spoločnosti na trhu. Firma Watertech je postavená na kvalite a spoľahlivosti svojích zariadení, ktoré vedia pracovať ako v domácom tak aj priemyselnom prostredí.

Dezinfekčné čistiace prostriedky
H2O-COOOL

Produkty H2O COOL sú celkom nezávadné dezinfekčné čistiace prostriedky aj pri dlhodobom používaní a to i pre deti a domáce zvieratá. Účinne odstraňujú baktérie, vírusy, huby a plesne na všetkých druhoch povrchov. Produkty sú vhodné pre domácnosti aj upratovacie firmy.

Profesionálna dezinfekcia
PolyHMG

PolyHMG je úplne nový typ polymérového čistiaceho a dezinfekčného prostriedku na báze vody so všestranným použitím. Eliminuje všetky druhy baktérií, vírusov a húb (vrátane plesní), pričom po aplikácií zanecháva dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu chrániacu pred ďalším výskytom mikroorganizmov.

Máte otázky?

Chýbajú Vám ďalšie informácie?

Nenašli ste v certifikátoch a ostatných podkladoch čo ste potrebovali alebo Vám nie je niečo jasné? neváhajte a napíšte nám.