Sme autorizovaný predajca a dovozca pre široké spektrum technológií a produktov ako Vodoley, Watertech či PolyHMG.

Špičkové technológie aj do najťažších podmienok

Octopus Energi zabezpečuje kompletnú distribúciu a predaj ponorných čerpadiel, riadiacich jednotiek profesionálnych dezinfekčných prostriedkov a technického príslušenstva. Ponúkame produkty pre koncových odberateľov a distribúciu pre montážne firmy, inštalatérov a odborné predajne.

V portfóliu našich služieb nájdete montáž, inštaláciu a servis čerpacej techniky, postaráme sa o dezinfekciu rozvodov pitnej vody a čistenie potrubí ako vykurovacích systémov tak aj rozvodov SV a TÚV. Všetko od čerpadiel, cez riadiace jednotky až po expanzné nádoby doladíme až po posledný ventil k vašej maximálnej spokojnosti.

Spolupracujeme s profesionálnymi predajcami, naše produkty dodávame do sietí predajní po celom Slovensku. Máte záujem o spoluprácu? Pozrite si portfólio našich produktov alebo nás kontaktujte.

Autorizovaný distrubútor

Zastupujeme rôzne značky na území Slovenska

Ponorné čerpadlá

Ponorné a povrchové čerpadlá značky VODOLEY vyrábané na ukrajine. Špecifické sú ich kvalitou a odolnosťou aj pri silnom zaťažení

Riadiace jednotky

Najväčší výrobca Presscontrolov na svete. Výrobca je držiteľom niekoľkých patentov v oblasti regulácie čerpadiel.

Dezinfekcia

Dezinfekčné prostriedky pre profesionálov na báze polymérov. Vynikajú najmä rýchlou účinnosťou a širkou škálou využitia.

Spoľahnúť sa môžete aj keď to nejde

Na naše produkty a služby ponúkame servis do 48 hodín priamo na mieste. V prípade, že sa jedná o záručný servis, neplatíte ani cent a nemusíte týždne čakať na opravu či výmenu.

Pozrite sa, kde všade sme robili alebo využili naŠe technológie

Pracovali sme a dodávali sme tovar na malé aj veľké projekty. Mnohé z nich nájdete aj u nás v sekcií "Referencie" s opisom čo sme potrebovali dosiahnúť a ako sme požadované riešenie dosiahli. Pre ďalšie a pravidelne aktualizované práce nás môžete sledovať aj na facebooku: www.facebook.com/octopusenergisk

Na trhu pôsobíme od roku 2007, no v odvetví pracujeme už viac ako 25 rokov. Stojíme za stovkami projektov, za sebou máme tisícky spokojných klientov. Spolupracujeme s profesionálmi z oblasti čerpacej techniky. Ceníme si férový prístup a preto sa mnohé naše pracovné vzťahy prerástli do priateľstva.

Dlhoročné skúsenosti v obore a spolahlivosť ktorá trvá